Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale fisa de consultatie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

fisa de consultatie

stie careva cum se face o fisa de consultatie??
Consultatie juridica sau medicala?
juridica .. evident ..

ideeea e ca vroiam un sfat cu privire la cum trebuie intocmita o fisa .. intre timp .. m/am edificat .. si am si intocmit!!

(ceva de genul vand iti vine un clinet cu .. "vreau sa faca a asta .. cum fac si ce trebuie sa fac ... ce legi .. etc") ...