Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare anticipata femei
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare anticipata femei

Buna ziua,
Sunt născută pe data de 16.07.1958 cu o vechime in munca de 31 ani si 6 luni din care un an cu activitate doar de 4 ore. In grupa doi de munca am lucrat 11 ani si 6 luni. Cand voi ieși la pensie anticipata?
Multumesc!
Mergeti la Casa de Pensii de care apartineti cu domiciliul.