Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Ce fel de contract sa fac ?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Ce fel de contract sa fac ?

Buna ziua !
O societate din Italia doreste sa achizitioneze produse lemnoase (mobila,etc.)din Romania. Am gasit un producator valabil iar acum trebuie sa facem contractele. Eu ce fel de contract sa fac cu societatea italiana ?sau cu cea romaneasca? Banuiesc ca unul de comision intre mine pfa si srl italia. Ce ma sfatuiti sa fac, sumele fiind destul de mari, la fel si raspunderea. Eu sunt administrator al unei srl dar nu vreau sa amestec cele doua forme juridice. Va multumesc anticipat si va stau la dispozitie ptr alte detalii
~ Conținut șters la cerere ~