Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Persoana condamnata in Cehia
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Persoana condamnata in Cehia

Buna ziua
Am si eu o intrebare pt Dvs. , daca ma poate ajuta cineva.Cum as putea sa aflu unde este inchisa o persoana care a fost condamnata in cehia din cate stiu pentru tentativa de omor si care a fost transferata intr-o inchisoare din tara. Mentionez ca nu stiu unde anume a fost transferata si nici alte detalii despre acea persoana decat numele. Va multumesc !
Incercati la Administratia Nationala a Penitenciarelor eventual ori la Ministerul de Justitie.E imposibil sa existe doua persoane cu acelasi nume transferate din Cehia.Pe de alta parte, s-ar putea sa va intrebe ce interes aveti pentru a solicita informatia.Mentionez ca nu stiu sigur cine v-ar putea oferi informatia, doar v-am oferit niste variante posibile.