Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Majorarea capital social din cont 455 - Aport asociat
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Majorarea capital social din cont 455 - Aport asociat

Stie cineva cum se face majorarea din cont 455 ?

Se mai poate face act aditional si raport expert contabil?

Se mai accepta? Auzisem ca in conformitate cu noile norme metodologice de tinere a registrului comertului ... parca se schimbase ceva.

Alberto Kurtyan
este obligatoriu raportul de expertiza?...ca eu am fost la registrul comertului...si nu a spus nimic de raport