Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Schimbare certificat de inregistrare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Schimbare certificat de inregistrare

Buna seara, La cat timp se schimba certificatul de inregistrare? Va multumesc!
Certificatul de inregistrare emis de Registrul Comertului ,nu se schimba decat atunci cand intervin modicari ale codului CAEN principal sau modificari legislative referitoare la formatul ori continul acestui certificat.