Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua - procedura transfer detinut din USA in ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua - procedura transfer detinut din USA in Romania

Buna ziua,sotul meu este in USA inchis si saptamana trecuta i s-a aprobat cererea de transfer.Ce se intampla cand cererea ajunge la Ministerul Justitiei, care sunt pasii ce vor urma?Multumesc
Se va analiza cererea de instanta romana.
Aveti dreptul sa ii angajati avocat.