Forum Discuţii juridice Executare silită Rog lamuriri - executare firma cu activitate ...
Discuție deschisă în Executare silită

Rog lamuriri - executare firma cu activitate ''inghetata''

Am o firma inghetata pe o perioada de 3 ani, perioada care se va incheia in curand. Mi-a venit o executare judecatoreasca de la o firma la care mai aveam o datorie pentru care nu au mai existat bani in firma. Ce trebuie sa fac avand in vedere ca nu mai am cum sa o achit in numele firmei.
Daca nu aveti bani sa platiti datoria, creditorul pe baza hotararii judecatoresti va incepe executarea silita asupra bunurilor societatii.