avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 700 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Actualizarea unei sume datorate in functie inflatie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Actualizarea unei sume datorate in functie inflatie

cineva mi-a dat 50 lei in anul1980 si eu trebuie sa ii dau astazi inapoi . Cum calculez in functie de inflatie cam cat trebuie sa ii dau eu astazi ? Va multumesc !
Ultima modificare: Miercuri, 11 Septembrie 2013
gabriej, utilizator
Cel mai recent răspuns: gabriej , utilizator 00:16, 11 Aprilie 2014
Buna ziua,

Cititi va rog acest topic.
www.avocatnet.ro/content/for...

Numai bine
Multumesc! o zi excelenta va doresc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Proces in derulare recuperare taxa de poluare pt o masina cumparata din elvetia, aceasta tara nefiind membra a ue! alex9691 alex9691 Redeschid acest topic care poate fi de interes ca orice problema juridical cu anumite particulartati, acestea fiind date de faptul ca masina pe care am ... (vezi toată discuția)
Inregistrare in scopuri de tva pentru operatiuni intracomunitare animis animis Buna ziua, Doresc sa obtin cod de TVA pt ca va urma sa prestez servicii in UE. Mentionez ca in Romania nu sunt inregistrat ca platitor de TVA. Ce pasi ... (vezi toată discuția)
Topic citit/necitit ADRIANA PRICOPE ADRIANA PRICOPE nu stiu de ce , dar de catva timp topicurile citite de mine raman in continuare galbene, nu se mai albesc ca inainte. am gasit un topic asemanator al d-lui ... (vezi toată discuția)