Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort cu minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort cu minor

buna ziua
am o intrebare si cred ca aici pot fi ajutata
sint in divort cu fostul sot si fata este la el si asi dori sa inchei divortul oferindui lui custodia fetei, in cit timp mi se da decizia prin care sunt divortata de el
multumesc
Ce intelegeti dvs prin custodie ? Sa aiba locuinta la tata si ambii sa exercitati autoritatea parinteasca sau sa exercite singur autoritatea parinteasca ?
Aveti proces pe rol, ce s-a cerut ?