Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Asigurare de accident fara voia mea
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Asigurare de accident fara voia mea

am deschis un cont in euro la banca unde aveam si contul de salarii in lei...dupa prima luna am observat retineri din contul de lei care numai aparusera pana atunci...intreband in stanga si in dreapta am aflat ca banca mi-a facut asigurare de accident cu oprire lunara de pe card fara sa-mi ceara acordul.
ce se poate face in acest caz?
Cereti banii. Nu au cum sa va refuze.