Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Adeverinta de venit
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Adeverinta de venit

Buna ziua, vreau sa va intreb daca tatal meu va putea sa primeasca o adev pt venituri nete de la locul de muncă al
părinţilor pt lunile IULIE-AUGUST-SEPTEMBRIE, in primele 10 zile ale lunii OCTOMBRIE? Va intreb ca ieri i s-a eliberat o astfel de adeverinta( care imi trebuie pe cazare pe criteriu social) dar pe lunile MAI-IUNIE SI IULIE si bineinteles nu imi este luata in considerare de facultate deoarece nu este conform cu lunile cerute de ei adica IUNIE-IULIE-AUGUST si din cauza aceasta mi-a fost respins dosarul si tot din cauza adeverintei s-ar putea sa pierd si bursa sociala. Multumesc!

Desigur. Va putea sa primeasca adeverinta respectiva.