avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 846 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Multiple coduri CAEN pentru PFA norma de venit
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Multiple coduri CAEN pentru PFA norma de venit

Am un PFA cu norma de venit pentru codul 6202.
Pot sa mai adaug coduri CAEN fara a pierde norma de venit pt. 6202?
Cel mai recent răspuns: Marcel Mihalache , Avocat 19:54, 14 Septembrie 2013
Puteti, in conditiile in care dovediti pentru fiecare activitate ca aveti pregatirea necesara.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pfa - trecerea la norma de venit - 6201 vs. 6202 manutmu manutmu Detin acum un PFA cu activitatea principala-cod CAEN 6201 despre care se tot vorbeste ca de anul acesta nu va mai fi la norma de venit ci la venit real si ca ... (vezi toată discuția)
Am pfa codul caen 6202 si vreau sa adaug codul 7420 silviulik silviulik Buna ziua, Am PFA pe norma de venit, avand codul CAEN 6202. Doresc sa adaug la acest PFA si codul CAEN 7420, tot norma de venit. Am urmatoarele intrebari: - ... (vezi toată discuția)
Pfa cu norma ...si fara iferry iferry Salutare, Am un PFA cu norma de venit, pe cod CAEN 6202 (consultanta in IT). Vreau sa imi adaug si codul 6201 (dezvoltare software) pe acelasi PFA. CAEN ... (vezi toată discuția)