Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Multiple coduri CAEN pentru PFA norma de venit
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Multiple coduri CAEN pentru PFA norma de venit

Am un PFA cu norma de venit pentru codul 6202.
Pot sa mai adaug coduri CAEN fara a pierde norma de venit pt. 6202?
Puteti, in conditiile in care dovediti pentru fiecare activitate ca aveti pregatirea necesara.