Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Asigurare auto scumpa !
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Asigurare auto scumpa !

Am masina pe numele meu , eu am 20 de ani.. si am o asigurare de 650 de lei , cea mai ieftina, asta pe 6 luni.
As vrea sa stiu daca se mai pot face procura sau orice altceva sa trec masina pe numele tatalui meu si sa plateasca el..
Acum 6 luni am putut face asigurarea cu el trecut utilizator si am platit doar 200 de lei.

Multumesc anticipat !
Singura metoda e sa-i vindeti masina, incat el sa devina proprietar.