Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Unde pot gasi arhiva actelor unde am lucrat
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Unde pot gasi arhiva actelor unde am lucrat

Cu respec
Am lucrat la Sc.Mobins S.A
Societate lichidata de Inspectori Judiciari care au fost 2
Si daca intreb de arhiva nimeni nu stie
Am nevoie de o adeverinta in care sa reiasa ca am lucrat la aceasta societate unde am avut Grupa a ii de munca
dar nu pot da de cei care detin arhiva
Ma puteti ajuta?
Va multumesc
Puteti incerca sa intrebati la Arhivele Nationale.

Lichidatorii/operatorii arhivelor au obligatia notificarii catre Arhivele Nationale cu privire la datele entitatii care opereaza arhiva.

Sper sa va fie de folos informatiile.
Mulțumesc, dar nici arhivele nationale nu au un răspuns, au fost citați și în tribunal
Incercati sa mergeti personal la Arhivele Nationale.
Am fost și personal, același răspuns, nimeni nu știe nimic