avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 986 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Unde pot gasi arhiva actelor unde am lucrat
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Unde pot gasi arhiva actelor unde am lucrat

Cu respec
Am lucrat la Sc.Mobins S.A
Societate lichidata de Inspectori Judiciari care au fost 2
Si daca intreb de arhiva nimeni nu stie
Am nevoie de o adeverinta in care sa reiasa ca am lucrat la aceasta societate unde am avut Grupa a ii de munca
dar nu pot da de cei care detin arhiva
Ma puteti ajuta?
Va multumesc
Cel mai recent răspuns: Vasilica Dumitru , utilizator 11:40, 18 Septembrie 2020
Puteti incerca sa intrebati la Arhivele Nationale.

Lichidatorii/operatorii arhivelor au obligatia notificarii catre Arhivele Nationale cu privire la datele entitatii care opereaza arhiva.

Sper sa va fie de folos informatiile.
Mulțumesc, dar nici arhivele nationale nu au un răspuns, au fost citați și în tribunal
Incercati sa mergeti personal la Arhivele Nationale.
Am fost și personal, același răspuns, nimeni nu știe nimic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua ,am lucrat și eu la s.c antrepriza de construcții ... Sorin.01872396 Sorin.01872396 Buna ziua ,am lucrat și eu la S.C Antrepriza de Construcții Montaj Lirtrac S.A în anul 2007 și vreau sa îmi scot cartea de muncă ,unde trebuie sa ajung ... (vezi toată discuția)
Cautare de adeverinte ,pe unde or fi firmele teugeniu@yahoo.com teugeniu@yahoo.com BUNA ZIUA , am nevoie la casa de pensi ,pentru calcularea pensiei ,de grupa ,,care mi se cuvine ,,am lucrat perioda de 1975 si 1983 la santierul ,grup santier ... (vezi toată discuția)
Grupa de munca mosulica56 mosulica56 BUNA ZIUA!. In perioada sept.1981-oct 1985 am lucrat la fostul IJGCL Caras Severin,EGCL Resita (exploatarea Resita) la sectia termoficare as dori sa stiu daca ... (vezi toată discuția)