Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Grupa de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Grupa de munca

BUNA ZIUA!. In perioada sept.1981-oct 1985 am lucrat la fostul IJGCL Caras Severin,EGCL Resita (exploatarea Resita) la sectia termoficare as dori sa stiu daca a fost incadrata in grupa II de munca,si unde sa ma adresez.Multumesc!
mosulica56, utilizator
Adresarea se face la arhiva EGCL Resita sau IJGCL Caras Severin, arhiva preluata de urmasele acestora. Ar trebui sa aveti inscrisă in cartea de munca perioada lucrata in grupa
ContSters331913, utilizator
Va puteti adresa, lichidatorului judiciar SCP TUDOR& ASOCIAŢII SPRL cu sediul în Bucureşti, B-dul Octavian Goga, nr. 2, sc. Tronson I, et. 4, cam. 1, sector 3, pentru IJGCL Caras-Severin.