avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 918 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhiva documente SC SERE Codlea SA
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhiva documente SC SERE Codlea SA

Buna,

ma poate ajuta cineva cu o informative legata de locul unde a fost mutate arhiva de documente de la SC Sere Codlea SA?

As avea nevoie de revizuirea unei adeverinte de incadrare in grupa a-2-a de munca, si e important sa gasesc locatia.
Multumesc!
Adresati-va lichidatorului judiciar: GENERAL GROUP EXPERT SPRL, Cod de identificare fiscală 21184259; Sediul social in Sos. Mihai Bravu nr.107-129, bl.E1, sc.4, et.2, ap.1-7, sector 2
Multumesc frumos!
Bună seară! As dori sa știu, dacă ați reușit să dați de arhiva serelor Codlea. Mă interesează foarte mult.

armeanu_army a scris:

Multumesc frumos!

Și pe mine mă interesează unde se găsesc arhivele .mama a lucrat la florărie care aparținea de Codlea și îi trebuie o adeverință pt dosarul de pensie.
@ Gheradie

@ Simona radu


Ati incercat sa luati legatura cu lichidatorul mai sus mentionat?

Alte discuții în legătură

Cine stie unde se afla arhiva fabricii de mobila "mobins sa"? ... GoghieG GoghieG Cine stie unde se afla arhiva fabricii de mobila \"mobins sa\"? Am nevoie de o adeverinta ca am lucrat in grupa 2 pentru dosarul de pensie. Am vorbit cu cei ... (vezi toată discuția)
Vechime faghiean faghiean Bună ziua, mă numesc Faghiean V și vă rog să mă ajutați să găsesc arhiva de la fosta ICM-4-Buc. (vezi toată discuția)
Arhiva Marian Petrache Marian Petrache Unde pot găsi arhiva SC Trustul Construcții Carpați SA (vezi toată discuția)