avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 984 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua ,am lucrat și eu la S.C Antrepriza de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua ,am lucrat și eu la S.C Antrepriza de Construcții ...

Buna ziua ,am lucrat și eu la S.C Antrepriza de Construcții Montaj Lirtrac S.A în anul 2007 și vreau sa îmi scot cartea de muncă ,unde trebuie sa ajung ,la ce adresa ? Va multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:54, 10 August 2023
Intrebati ;la:
CRIS CONSULT SPRL - lichidator judiciar
Sediu: BUCUREŞTI, B-dul corneliu coposu, Nr. 5, Bloc 103, Scara A, Etaj 4, Ap. 12

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde pot gasi arhiva actelor unde am lucrat pensionar56 pensionar56 Cu respec Am lucrat la Sc.Mobins S.A Societate lichidata de Inspectori Judiciari care au fost 2 Si daca intreb de arhiva nimeni nu stie Am nevoie de o ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! as dori sa aflu unde s-a mutat sediul firmei ”s.c. ... BEIA CONSTANTIN BEIA CONSTANTIN Buna ziua! As dori sa aflu unde s-a mutat sediul firmei ”S.C. GSMC VULCAN SA CRAIOVA „/ ” VULCAN BUCURESTI„ sau cum se numeste ,cum pot lua legatura ... (vezi toată discuția)
Vechime faghiean faghiean Bună ziua, mă numesc Faghiean V și vă rog să mă ajutați să găsesc arhiva de la fosta ICM-4-Buc. (vezi toată discuția)