Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua ,am lucrat și eu la S.C Antrepriza de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua ,am lucrat și eu la S.C Antrepriza de Construcții ...

Buna ziua ,am lucrat și eu la S.C Antrepriza de Construcții Montaj Lirtrac S.A în anul 2007 și vreau sa îmi scot cartea de muncă ,unde trebuie sa ajung ,la ce adresa ? Va multumesc
Intrebati ;la:
CRIS CONSULT SPRL - lichidator judiciar
Sediu: BUCUREŞTI, B-dul corneliu coposu, Nr. 5, Bloc 103, Scara A, Etaj 4, Ap. 12