Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Bilet la ordin neacoperit
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Bilet la ordin neacoperit

Buna ziua,
As dori sa stiu care sunt efectele pentru o firma ce livreaza marfa in Germania si intra in CIP (bilet la ordin neacoperit).
Va multumesc pentru ajutor.
Informaţiile privind incidentele de plăţi sunt menţinute în baza de date a CIP pe o perioadă de 7 ani de la data înscrierii.
Mai multe detalii aici:

[ link extern ]