avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1644 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CPS FONDURI DE LA STAT
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CPS FONDURI DE LA STAT

Buna ziua. Sunt angajata a unei firme de 3 ani. M-am angajat in timp ce eram in ultimul an de master si stiu ca angajatorul a accesat fonduri de la stat prin care primeste o anumita suma de bani pentru ca a angajat proaspat absolventi de facultate/master. Imi puteti spune ce suma primeste si pentru cat timp?

Alte discuții în legătură

Indemnizatie absolvent AMF2010 AMF2010 Buna, angajatorul poate beneficia de acea indemnizatie de proaspat absolvent, daca am terminat masterul in aceasta vara? facultatea am terminat-o anul ... (vezi toată discuția)
Incadrare pe post de director financiar anaylil anaylil Buna ziua, Imi poate spune cineva daca, dupa terminarea facultatii de finante de 3 ani, fara master, pot fi incadrata pe postul de director ... (vezi toată discuția)
Angajare absolventa! camelia21 camelia21 Buna seara! Va-s ruga sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi!In vara termin o facultate!Pot sa ma angajez la o firma cu un cim partial de 2 ore intr un ... (vezi toată discuția)