Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Plangere impotriva politistului de la circulatie - ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Plangere impotriva politistului de la circulatie - competenta

Un politist de la circulatie mi-a smuls telefonul mobil din mana in timp ce eu filmam gafele lui facute, cu care puteam usor sa dovedesc : abuzul in serviciu,totodata nu a reusit sa stearga filmuletul din cauza ca aveam cod , in acest mod mi-a sustras cardul de memorie din telefon, ba mai mult camd mi-a smuls telefonul din mana,la aruncat in masina politiei totodata sarindui un buton la o tasta,buton pe care eu nu l-am recuperat deloc.
Intrebarea mea este : unde anume trebuie sa il reclam ?
multumesc frumos celor cu initiativa .
Admin, administrator
la parchetul curtii de apel, din raza de competenta....
Sesizati oficial conducerea inspectoratului de politie al carui angajat este persoana in cauza
Este de preferat sa probati temeinic acuzele
ynocentta, utilizator