Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionar pe caz de boala - angajare cu 4 ore
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionar pe caz de boala - angajare cu 4 ore

Buna ziua! As dori sa stiu daca un pensionar (caz boala) poate fi angajat pe program 4 ore?
Va multumesc!!!
Ce grad de invaliditate are?
Pensionarii grad I si II nu au drept de munca, cei cu gradul III pot lucre 4 ore / zi.
Bună ziua sunt negut Mariana am pensie de boala revizuiască cu drept patru ore
Ce problema aveti?

E_mariananegut@gmail.com a scris:

Bună ziua sunt negut Mariana am pensie de boala revizuiască cu drept patru ore

Bună ziua sunt negut Mariana am pensie de boala revizuiască cu drept patru ore se poate