Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Este legal sa imi fac un site cu jocuri online?
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Este legal sa imi fac un site cu jocuri online?

Ce site imi pot face legal,jocuri online sunt legale?
Salut! As vrea sa vin si eu cu o intrebare apropiata de acest topic. Doresc sa intreb daca se poate realiza o platforma care sa aduca jucatori impreuna pentru care acestia au deja cumparata licenta pentru joc. Pentru a evita necesitatea aprobarii producatorilor de jocuri.
Multumesc!