Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... Pentru site jocuri online
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

Pentru site jocuri online

Pentru site jocuri online imi trebuie drept de autor,si ma refer la jocuri online free,Multumesc
Daca jocurile nu au fost eliberate de catre detinatorul dreptului de autor sub licenta libera (copyleft), nu aveti dreptul sa le refolositi. Atentie ca a fi oferite spre a fi jucate gratuit (sau mai bine zis sponsorizate de reclame) pe internet nu e tot aia cu a se afla sub licenta libera.