Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Locatie arhiva SC Pescogal Galati
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Locatie arhiva SC Pescogal Galati

buna ziua , as vrea sa ma informati daca cunoasteti unde se afla locatia arhivelor de la sc Pescogal Galati. solicit acest lucru deoarece vreau sa-mi scot vechimea implicit grupa de munca in vederea pensionerii. Cu multumiri.
Angajatorul, lichidatorul sau deţinătorul de arhivă este obligat să elibereze orice acte de vechime celui ce solicită.
Cei ce caută arhivele de la Pescogal, Avicola sau Agromec Tg.Bujor le găsesc, se pare, la SC Marservice SRL Galaţi.
Adresa: Str. TECUCI 46 Galati
Cod Postal: 800120