avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1021 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... sef departament
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

sef departament

salutare. functia sef departament cod COR 111062 se poate atribui si unei persoane dintr-un S.R.L. ( exemplu: sef departament hardware) sau numai functionarilor publici?
Cel mai recent răspuns: Vioreld , utilizator 13:48, 25 Martie 2009
Organigrama unei firme o face patronul acesteia (indiferent cine este acesta) si poate sa cuprinda in ea orice functie crede de cuviinta ca ar fi necesara pentru buna desfasurare a activitatii. Asa ca ... spor la treaba!
merci. ma interesa mai mult sa stiu daca pot angaja pe cineva ca sef departament hardware, cod 111062, intr-un S.R.L.
DA, face parte din:
* Grupa majora 1 - Membri ai corpului legislativ ai executivului, inalti conducatori ai administratiei publice, conducatori si functionari superiori din unitatile economico-sociale si politice
* Subgrupa majora 11 - Legislatori, membri ai executivului si inalti conducatori ai administratiei publice
* Grupa minora 111 - Legislatori, membri ai executivului si inalti conducatori ai administratiei publice

cod COR - 111062 Sef departament
(Subgrupa majora 11, Grupa minora 111, Grupa de baza 1110)
Nivelul de instruire: - (nedefinit; superior dar nu neaparat)

Daca din raspunsul meu ati inteles ca nu se poate, e problema dvs.. Colega mea a fost mai directa si v-a raspuns DA.
Vedeti insa sa intocmiti si o fisa a postului corespunzatoare functiei.
va multumesc pentru raspunsuri.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Clasificare cor dir. administrativ clau_ncm clau_ncm Vreau sa stiu daca codul din COR pt director administrativ este 3433 ? Mentionez ca am studii superioare facultatea de management si masterat \"Dimensiunea ... (vezi toată discuția)
Incadrare cor Loredana_84 Loredana_84 Buna ziua, Doresc promovarea unor angajari intr-o functie superioara din operator introducere, validare si prelucrare date. Atributiile acestora vor fi de ... (vezi toată discuția)
Director juridic? Iulian81 Iulian81 As vrea sa stiu si eu daca stie cineva ce este acela un director juridic si cum se poate ajunge in acest post? (vezi toată discuția)