Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Documentatie cadastrala
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Documentatie cadastrala

Proprietarul unui imobil pentru care s-a intocmit documentatie cadastrala in baza Legii 18/1991,
- Cum este instintat de catre registrator prin incheierea formulata privind ambele cazuri: de admitere sau respingere, care este numarul ORD care reglementeaza si numarul anexelor din regulament care se folosesc in ambele cazuri?
Instiintarea se face asa cum s-a solicitat pe cerere. Exista posibilitatea ca instiintarea sa se faca prin posta la o adresa ori la sediul OCPI.