Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Curtea de Apel taxa de poluare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Curtea de Apel taxa de poluare

Buna seara tuturor. Am o intrebare: daca in data de 10.09.2013 am avut la curtea de apel judecarea taxei, cand imi trimite instiintarea sau hotararea ? sau cum aflu de el? ca pe portal inca nu este trecuta. Va multumesc#-o
Daca nu vi s-a dat un alt termen de judecata, atunci ar trebui ca in 30 de zile de la pronuntare sa se redacteze decizia si sa o puteti ridica de la registratura instantei, pe baza de cerere timbrata corespunzator...