Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract colectiv ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract colectiv ?

Mai exista contract colectiv de munca pe ramura transporturi?
Daca nu, exista contract colectiv la nivel national in vigoare?
multumesc!
Incepand cu 01.01.2011, nu mai exista CCMN.

Contract colectiv de muncă unic la nivel de ramură transporturi pe anii 2008-2010 a expirat la 31.12.2011.