avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Reducere RATB student an suplimentar
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Reducere RATB student an suplimentar

Buna ziua!
Sunt studenta la zi , in an suplimentar, la o Universitate din Bucuresti ( Universitatea Romano Americana ) .
Pot sa mai beneficiez de reducere 50% pentru transportul RATB?
Resedinta o am tot in Bucuresti

Multumesc!
Cel mai recent răspuns: elena138 , utilizator 02:09, 10 Noiembrie 2013
Cata vreme aveti calitatea de student, beneficiati de toate drepturile izvorate din aceasta calitate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ratb - ca student, beneficiez sau nu de reducere? AndreiGr AndreiGr Buna seara, As dori sa ma lamureasca cineva daca se poate. Exista cumva vreo lege sau hotarare care sa stipuleze ca trebuie sa fii student in acelasi ... (vezi toată discuția)
Studentii doctoranzi mai pot cumpara abonamente ratb si metrorex cu reducere ? Mihai Nicolcioiu Mihai Nicolcioiu Buna ziua, Numele meu este Mihai Nicolcioiu si va cer sfatul in legatura cu o problema legata de invatamantul superior. Baiatul meu este doctorand bugetat ... (vezi toată discuția)
Reducere ratb marinescuraluca marinescuraluca buna seara.am terminat anul acesta o facultate particulara la zi.in luna iulie am dat licenta.vreau sa stiu daca mai pot beneficia de reducere ratb,metrorex ... (vezi toată discuția)