Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Reducere RATB student an suplimentar
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Reducere RATB student an suplimentar

Buna ziua!
Sunt studenta la zi , in an suplimentar, la o Universitate din Bucuresti ( Universitatea Romano Americana ) .
Pot sa mai beneficiez de reducere 50% pentru transportul RATB?
Resedinta o am tot in Bucuresti

Multumesc!
Cata vreme aveti calitatea de student, beneficiati de toate drepturile izvorate din aceasta calitate.