avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 180 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Compensare salarii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Compensare salarii

Buna Ziua,

Am urmatoarea situatie, si anume:
Firma doreste sa reloce anumiti angajati in alte orase, dar nu stie cum sa procedeze cu salariile.
Exista cumva undeva un tabel, un comunicat in care se precizeaza aceste diferente de salarii de la judet la judet?

Multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:43, 8 Octombrie 2013
Despre ce diferente de salarii vorbiti?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cerere de repunere in termen sau declaratie de creanta? ContSters328245 ContSters328245 Buna O firma care imi datoreaza bani a intrat in insolventa, fara sa ofere admin judiciar vreun document care sa ateste lista creditorilor, iar eu am aflat ... (vezi toată discuția)
Este legala reconvocarea adunarii generale asociatie bloc dupa 30 minute? petronela_saba petronela_saba ADMINISTRARE eficientă [quot]Asociația: X Scara: Z Adunare generală Stimate proprietar, [b]Vă invităm Vineri pe data de 28 Aprilie 2017, începând ... (vezi toată discuția)
Suspendare activitate firma ioana1310 ioana1310 Buna ziua! Am lucrat la o agentie de turism si in data de 6 dec am primit comunicarea de preaviz de incetare a activitatii mele in agentie ca urmare a ... (vezi toată discuția)