Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Compensare salarii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Compensare salarii

Buna Ziua,

Am urmatoarea situatie, si anume:
Firma doreste sa reloce anumiti angajati in alte orase, dar nu stie cum sa procedeze cu salariile.
Exista cumva undeva un tabel, un comunicat in care se precizeaza aceste diferente de salarii de la judet la judet?

Multumesc anticipat.
Despre ce diferente de salarii vorbiti?