Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariul pentru contract part time
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariul pentru contract part time

Va rog sa ma ajutati cu urmatoarea problema: trebuie sa inchei un contract de munca part time, 1 h / zi. Ce salariu trebuie inscris in contract? Salariul pentru o norma intreaga sau salariul pentru 1h/zi?
Se inscrie salariul pentru 1 ora/zi .