Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Termenul prev. de art. 278 ind. 1, nerespectat la ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Termenul prev. de art. 278 ind. 1, nerespectat la Judecatorie

Buna ziua, puteti sa-mi spuneti, va rog, ce pot intreprinde daca judecatorul nu solutioneaza plangerea in termenul de 30 de zile?
In ce stadiu va aflati cu dosarul?