Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene

buna ziua, as vrea sa duc in discutie un subiect legat de fondurile ue, care persoane sunt eligibile pentru a obtine aceste fonduri pt proiect?
Detaliati:
- activitatea pe care o desfasurati
- sunteti constituit intr-o forma de organizare: SRL/SRL-D/ONG....etc
nu, deci sa inteleg ca numai sub o forma juridica e posibil?
Da, ati inteles corect.