Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Credit bancar Volksbank
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Credit bancar Volksbank

Buna ziua
Am un credit ipotecar la banca[] din anul 2008 si as vrea sa dau banca in judecata ptr comisionul de risc unde ma pot adersa acum in instanta sau la protectia consumatorului.

Multumesc
ContSters214341, utilizator
prima data va adresati protectiei consumatorului.