Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare PFA

doresc sa infiintez un PFA pt un magazin online in regim de consignatie ?
pret ?
acte necesare ?
Infiintarea unui pfa se face la sediul registrului comertului de care apartineti cu domiciliul, la maxim 300 lei. Puteti sa descarcati informatiile de la adresa [ link extern ]