Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Asociatii de proprietari - membri comitet executiv
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Asociatii de proprietari - membri comitet executiv

Buna ziua
Din Comitetul executiv al unei asociatii de proprietari pot face parte si locatari care au domiciliul stabil in condominium prin aliante (casatorii ,dar proprietarii sunt socrii) si nu au statut de proprietari?
Multumesc
Nu,
.... trebuie sa fie proprietari in acte.
Multumesc