Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Administrator asociatie de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Administrator asociatie de proprietari

Buna ziua,

In conditiile in care sunt jomera,pot exercita functia de administrator asociatie de locatari?
Puteti, cu conditia ca sa realizati venituri (somaj + administrator) mai mici decat valoarea ISR (500 de lei) si....
.... sa aveti atestat de administrator (sa fi urmat un curs de administrator si apoi prin examen la primarie sa fi obtinut acest atestat)
elga50, moderator