avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 285 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Administrator asociatie de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Administrator asociatie de proprietari

Buna ziua,

In conditiile in care sunt jomera,pot exercita functia de administrator asociatie de locatari?
Cel mai recent răspuns: elga50 , moderator 07:55, 31 Octombrie 2013
Puteti, cu conditia ca sa realizati venituri (somaj + administrator) mai mici decat valoarea ISR (500 de lei) si....
.... sa aveti atestat de administrator (sa fi urmat un curs de administrator si apoi prin examen la primarie sa fi obtinut acest atestat)
Ultima modificare: Joi, 31 Octombrie 2013
elga50, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Presedinte de asociatie, somer redialboss redialboss buna dimineata va rog sa imi spuneti daca sunt presedinte de asociatie si sunt somer in plata , ... (vezi toată discuția)
Relizez venituri din chirii, pot beneficia de indemnizatie de somaj? adybican adybican Buna ziua, Am fost sa-mi depun actele pentru somaj da r mi s-a spus ca datorita faptului ca am un apartament inchiriat nu voi beneficia de ajutorul de ... (vezi toată discuția)
Conditii care trebuie indeplinite cumulativ somerul IMAGINE28 IMAGINE28 Buna seara, Mentionez ca sunt somer indemnizat si s-a ivit oportunitatea sa colaborez cu o firma pe baza de PFA ( intentionez ca ma autorizez ca PFA pe ... (vezi toată discuția)