Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Onorariu avocat, actiune divort
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Onorariu avocat, actiune divort

Buna ziua! Sunt nevoit sa inaintez actiunea de divort si as vrea sa stiu cam la cat se ridica onorariul unui avocat in asemenea situatii. Ets evorba si despre un copil minor. Va multumesc!

500 RON fără partaj.
Poate doar pt redactarea cererii. Nu cred sa gasiti la acesti bani.
Onorariul se discuta cu avocatul in particular, nu exista o lista cu onorarii minime si maxime pt o actiune sau alta.