Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Diplome de specializare si de merit
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Diplome de specializare si de merit

M-ar interesa daca exista vreo lege care precizeaza ca trebuie predat la locul de munca diploma primita la traninguri de specializare sau diplomele de merit primite la concursuri de meserii.

Cu stima Nagy Aladar
Diplomele - in copii - obtinute la cursurile de training si nu cele primite concursurile de meserii.
Va multumesc pentru raspuns.