avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 882 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cerere catre oficiul registrul comertului
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cerere catre oficiul registrul comertului

se ia in considerare o cerere catre registrul comertului daca o trimit prin posta cu confirmare de primire? cererea este pt a vedea ca mi-am dat demisia din functia de administrator unde inca nu am fost inlocuita

Alte discuții în legătură

Mi-am dat demisia din functia de administrator si inca nu am fost inlocuita. pamina pamina buna ziua as dori si eu sa stiu ce exista de facut daca mi-am dat demisia din functia de administrator anul trecut in vara si nici pana acum nu am fost ... (vezi toată discuția)
Renuntarea la calitate de administrator Melidna12 Melidna12 Buna ziua, cand instiintez societatea despre faptul ca renunt la calutatea de administrator trebuie sa trimit scrisoare cu confirmare de primire si la ... (vezi toată discuția)
Demisie administrator srl Catalin1313 Catalin1313 Cum poate un administrator de SRL sa renunte la functie in cazul in care nu mai doreste sa aiba aceasta functie si asociatii refuza sa-l schimbe? Va ... (vezi toată discuția)