Forum Discuţii juridice Traduceri Traducere ro-en
Discuție deschisă în Traduceri

Traducere ro-en

Vă rog..., mă poate cineva ajuta? Cum se traduce în engleză prezumția de legalitate și validitate?:closedtopic: the presumption of legality and validity? aşa nu apare în documentele EU, pe net, the presumption of legality and of validity . sau simplu, doar the presumption of validity...hmmm
Doar "the presumption of validity".
Puteti sa va faceti cont pe proz.com si la sectiunea term search gasiti expresii si termeni.
Cu stima,
HVACc

[Editat de Admin: Nu mai puneti link extern spre site-uri proprii sau cu plata. Multumesc]
Admin, administrator