Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... TAXA DE MEDIU
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

TAXA DE MEDIU

Buna seara . Va rog sa mi spune ti daca am cumparat un autoturism din germania care are trecut emisiile de noxe ,doresc sa stiu daca este suficient pentru a stabili taxa.multumesc
Admin, administrator