Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

buna ziua am rugamintea sa imi raspundeti am bagat divortu cu sotu meu si nu am ligalizat divortu mai e valabil noi intre timp neam inpacat va multumesc astept un raspuns
Daca aveti o hotarare de divort, sunteti divortati, va recasatoriti daca vreti.
Daca doar l-ati bagat :), veti spune la termen ca renuntati la judecata.
Sau nu va prezentati. Desi, as miza pe solutia colegei mai mult, mergeti si spuneti ca v-ati impacat. Macar trimiteti o hartie ca v-ati impacat, semnati amandoi.