Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

am intentat divort avem prima infatisare luna viitoare daca neam inpacat se poate face ceva sa nu se mai continue divortul
Da, mergeti la termen ( reclamantul sau amandoi daca ati depus cererea impreuna ) si spuneti ca renuntati la judecata.