Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere magistratura
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere magistratura

Buna ziua.

As avea o intrebare poate un politist inainte sa i se termine contractul de 10 ani sa intre in magisratura fara sa plateasca scolarizarea?
Nu, dar poate sa ceara reducerea cuantumului scolarizarii proportional cu timpul cat a fost cadru in structurile MAI.