Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Amenzi copii, refuz eliberare certificat fiscal
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Amenzi copii, refuz eliberare certificat fiscal

trebuie sa scot certificat fiscal si un copil de al meu care are 22 ani are amenzi si cei de la taxe nu vor sa-mi elibereze certificatul. este legal? ce pot sa fac?
Este necesar sa achitati initial debitele in urmarire si ulterior,autoritatea fiscala va emite certificat fiscal care sa ateste inexistenta debitelor