Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Actiune stramutare, dosar stramutat
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Actiune stramutare, dosar stramutat

intr-o actiune de stramutare, prin admiterea cererii, si stramutarea dosarului se poate cere plata cu titulu de cheltuieli de judecata (taxa de timbru judiciar) obligand intimata la plata acestor taxe catre petent ?multumesc.
Nu. E o părere personală.