Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Vector fiscal 010
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Vector fiscal 010

Un SRL se infiinteaza in iulie 2007 .
In iulie se depune 010 pentru TVA si impozit pe profit - trimestrial.
In august 2007 societatea are salariati . Nu sa depus declaratia 010 de mentiuni pentru declararea salariatilor .
nr salariati 28 - pentru anul 2007+2008
nr salariati 2 pentru anul - 2009+2010+2011+2012+2013
s-au depus declaratiile 100 si 102 la trimestru la fel ca si tva si impozitul pe profit .
Cum credeti ca este corect sa intocmesc 010 si sa il depun ?
Multumesc !
Parerea mea, sa-l depuneti asa incat sa reflecte realitatea la data depunerii.
CONTABIUM, Contabil
Multumesc frumos !