Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Procura pana la indeplinire
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Procura pana la indeplinire

detin o procura pentru administrarea unei societati de la asociatul unic,si am o nelamurire,la termen e vreo problema daca scrie:Mandatul este gratuit si valabil pana la indeplinire....
Vreau sa stiu daca am probleme la vreo institutie sa imi zica ca a expirat sau nu stiu,ceva de genu...ce sa le raspund cand imi vor zice ce inseamna"indeplinire"
Va multumesc anticipat
depinde de obiectul procurii, ce anume sunteti imputernicit sa faceti in numele si pe seama mandantului